Poniemiecki domek tylko 10km od Jeziora Sławskiego
sprzedaż 350,000 PLN - Dom wolnostojący
21950648 69 3 Pokoje 1 Łazienka 1933 Rok budowy

Poniemiecki domek z zabudowaniami gospodarczymi i pastwiskiem – tylko pół godziny drogi do Zielonej Góry i zaledwie 10 minut od Jeziora Sławskiego

Na sprzedaż nieruchomość w Kartnie (gmina Bojadła), okolicy szczycącej się pięknymi lasami, bogatymi w grzyby i zwierzynę.
Nieruchomość składa się z dwóch działek:

  • zabudowanej o pow. 2100 m2 , na której znajduje się poniemiecki dom o pow. użytkowej 69 m2, budynki gospodarcze: stodoła, garaż, budynek warsztatowy oraz ogród.
  • niezabudowanej o pow. 3000 m2 , stanowiącej pastwisko.

STANDARD WYKOŃCZENIA DOMU: Dom wybudowany w latach 30-tych XX wieku w technologii tradycyjnej z cegły. Grubość ścian to ok. 48 cm. Dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną, dach werandy kryty papą. Okna drewniane skrzynkowe w pokojach. W łazience,spiżarni oraz kuchni okna plastikowe. Dom częściowo podpiwniczony.W piwnicy znajduje się piec na opał stały z zasobnikiem na wodę.W łazience dodatkowy bojler. Grzejniki panelowe.
UKŁAD DOMU: weranda(8,86 m2), hol (6,12 m2), dwa pokoje przechodnie o pow. 19,52 m2 i18,44m2, kuchnia (14,92 m2), z której można przejść do drugiego pokoju, spiżarnia, łazienka (ok. 2,66 m2 po podłodze). Na poddaszu znajduje się hol o pow. ok. 8,75m2 oraz pokój o pow. ok. 12,77 m2.Wysokość tych pomieszczeń wynosi 1,86m. Wysokość parteru to2,50m.
MEDIA: elektryczność, woda – ujęcie gminne oraz studnia, gaz – z butli, centralne ogrzewanie – piec na opał stały, kanalizacja – szambo.

LOKALIZACJA : Nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej wsi Kartno, tuż za Bojadłami w stronę Konotopu. W Bojadłach, które są siedzibą gminy,zlokalizowane są szkoła podstawowa, przedszkole, biblioteka, Gminny Ośrodek Kultury, bank, placówka poczty, sklep Dino. Największą atrakcją jest tu jednak barokowy pałac otoczony parkiem oraz kościół parafialny o konstrukcji szachulcowej. Samo Kartno, to idealna baza wypadowa nad pobliskie jeziora: Bobowickie i Bledzewskie w Lubięcinie oraz Sławskie – najbliżej w Lubiatowie. Wszystkie w zasięgu 9 minut drogi samochodem. Dzięki wybudowaniu mostu na Odrze w Milsku, podróż do Zielonej Góry trwa niecałe pół godziny.

WALORY NIERUCHOMOŚCI :

  • IDEALNA PROPOZYCJA DLA SZUKAJĄCYCH CISZY, SPOKOJU I UCIECZKI OD CYWILIZACJI.
  • `CYWILIZACJA` W ZASIĘGU JAZDY SAMOCHODEM – 2 MINUTY: BOJADŁA – LUB 27 MINUT: ZIELONA GÓRA.
  • A MOŻE GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE? POWIERZCHNIA DZIAŁEK STWARZA DUŻE MOŻLIWOŚCI ICH ZAGOSPODAROWANIA, A OKOLICA MA DO ZAOFEROWANIA SPORO ATRAKCJI – LASY, ZABYTKI ARCHITEKTURY I PRZYRODY, CISZĘ ORAZ JEZIORA ODDALONE O 10 KILOMETRÓW.

Agent prowadzący:
Barbara Januszewska-Piróg
tel. 666 663 040
barbara@centrumzg.pl

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 § 1. Kodeksu Cywilnego.

Oferta nr 21950648 wysłana z systemu LocumNet Online

Lokalizacja

Podobne oferty

Dodaj komentarz

Barbara Januszewska-Piróg