Nasza Trójka to zespół wysoko wyspecjalizowanych Agentów nieruchomości. Posiadamy niezbędne kilkuletnie doświadczenie na rynku. Nasza firma w branży nieruchomości działa od 2010 r. jako podmiot świadczący usługi doradztwa w zakresie zarządzania agencjami nieruchomości, a jako samodzielny pośrednik pod nazwą CENTRUM NIERUCHOMOŚCI od maja 2014 r. Charakteryzuje Nas wysoka wiedza merytoryczna w zakresie rynku nieruchomości, specyfiki transakcji kupna-sprzedaży, szeroko zrozumianych aspektów prawnych, wiedzy praktycznej związanej z dokumentacją.
Co potrafimy i co Nas wyróżnia:
– myślimy nieszablonowo, – potrafimy rozwiązywać problemy,- nie ma dla nas transakcji nie do przeprowadzenia,- lubimy sprawy trudne wymagające bogatej wiedzy formalno-prawnej o transakcjach,- jesteśmy empatyczni, – przeprowadzamy transakcje z naciskiem na dbałość o każdy szczegół formalny,- posiadamy odpowiednie doświadczenie życiowe pozwalające doradzić Naszym klientom w aspektach praktycznych związanych z daną nieruchomością,- zawsze poszukujemy pomysłu na sprzedaż konkretnej nieruchomości.
Oto my:
Barbara – specjalistka na rynku mieszkań z rynku wtórnego. O ofercie mieszkań na rynku zielonogórskim wie wszystko. Zna wszystkie oferty będące w danej chwili do sprzedaży w Zielonej Górze. Bardzo wysoki poziom wiedzy merytorycznej daje klientom poczucie bezpieczeństwa transakcji.
Grzegorz – tytan pracy. Specjalista od zadań trudnych, niemożliwych. Bardzo zaangażowany. Umiejętnie buduje oferty sprzedaży różnych nieruchomości. Potrafi znaleźć sposób na sprzedaż którego nie widzą inni. Umiejętnie dobiera oferty pod potrzeby konkretnego klienta. 
Piotr – specjalista od rynku pierwotnego. Wykwalifikowany w zakresie prowadzenia Biura Sprzedaży poszczególnych inwestycji deweloperskich. Druga specjalizacja to sprzedaż domów jednorodzinnych. Wiedza o technologiach budowlanych pozwala odpowiednio doradzać klientom w zakresie wyboru odpowiedniej nieruchomości.  Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Naszego biura. Przy okazji serwujemy wyśmienitą kawę.