Lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji – duże osiedle
sprzedaż 376,200 PLN - Lokale - lokal użytkowy
20140648 83.6

ATRAKCYJNY LOKAL UŻYTKOWY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI – DUŻE OSIEDLE MIESZKANIOWE W ZIELONEJ GÓRZE.

Lokal użytkowy o pow. 83,60 m2 położony na parterze budynku mieszkalnego zlokalizowanego na jednym z zielonogórskich osiedli mieszkaniowych. Lokal posiada duże witryny widoczne z ulicy oraz wejście z głównego ciągu pieszego.
Lokal nadaje się idealnie na działalność handlową lub usługową.

Na powierzchnię 83,60 m2 składają się: wiatrołap, sala obsługi, biuro, pokój socjalny, toaleta oraz korytarz, w którym zorganizowano aneks kuchenny. Wysokość pomieszczeń: 3,3 m.

STANDARD WYKOŃCZENIA: Okna PCV. Na podłogach w wiatrołapie, części handlowej, korytarzu i łazience płytki. W pokoju socjalnym i biurze wykładzina. Ściany gładzone, malowane. W sali obsługi sufit podwieszany z oświetleniem rastrowym. Lokal klimatyzowany (sala obsługi), posiada instalację alarmową oraz monitoring. Grzejniki panelowe z podzielnikami (ogrzewanie miejskie).

OPŁATY ZWIĄZANE Z UTRZYMANIEM LOKALU: 856,73 zł miesięcznie – czynsz do wspólnoty, w tym eksploatacja 177,89 zł, opłata na konserwacje 102,83 zł, odpis na remonty – 146,01 zł, centralne ogrzewanie – 302,90 zł.

LOKALIZACJA: świetnie zagospodarowane zielonogórskie osiedle mieszkaniowe. Sąsiedztwo stanowi głównie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz inne lokale użytkowe. Lokal widoczny z głównej ulicy. Miejsca parkingowe wzdłuż ulicy przed lokalem oraz na sąsiadującym z budynkiem parkingu publicznym (poza strefą).

WALORY LOKALU:
1. ATRAKCYJNA LOKALIZACJA – DUŻE OSIEDLE MIESZKANIOWE.
2. LOKAL DOBRZE WIDOCZNY Z ULICY – OSIEDLOWEJ ORAZ GŁÓWNEJ.
3. DUŻE WITRYNY.
4. LOKAL KLIMATYZOWANY, Z INSTALACJĄ ALARMOWĄ I INSTALACJĄ MONITORINGU.
5. LOKAL IDEALNY POD DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWĄ LUB USŁUGOWĄ.

Agent prowadzący:
Barbara Januszewska-Piróg
tel. 666 663 040
barbara@centrumzg.pl

Więcej ofert na www.centrumZG.pl – zapraszamy!

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 § 1. Kodeksu Cywilnego.

Podobne oferty

Dodaj komentarz