SPRZEDANA – Działka budowlana na Jędrzychowie
sprzedaż 139,000 PLN - Grunty - działka budowlana
18140648 723

SPRZEDANA!

CIEKAWA DZIAŁKA BUDOWLANA W DOBREJ LOKALIZACJI – ZAGOSPODAROWANE OSIEDLE NA JĘDRZYCHOWIE.

STAN PRAWNY: użytkowanie wieczyste.

POWIERZCHNIA: 723 m2

WYMIARY DZIAŁKI: działka o kształcie wieloboku o wymiarach: 13,40 m od frontu, bokach równych ok. 37 metrów, rozszerzających się stopniowo w głąb działki – w najszerszym miejscu ok. 23 m.

PRZEZNACZENIE: działka budowlana z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Na terenie, na którym położona jest działka obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

MEDIA: woda, prąd, gaz, kanalizacja – w drodze.

UKSZTAŁTOWANIE: działka o zróżnicowanym terenie, nachylona w stosunku do drogi w głąb działki. Obecnie na działce znajdują się fundamenty oraz ściany piwnicy rozpoczętej dawniej budowy domu. Teren jest ogrodzony siatką budowlaną.

LOKALIZACJA: zagospodarowane osiedle domów wolnostojących na Jędrzychowie. Sąsiedztwo stanowią budynki mieszkalne jednorodzinne oraz tereny zielone. W odległości ok. 200 metrów od działki znajduje się przystanek autobusowy, kolejny w odległości 400 metrów. Dojazd do działki odbywa się drogą utwardzoną. Główna ulica osiedla wyłożona kostką betonową. Niedaleko znajduje się market z galerią handlową, klubem fitness, barem, bankomatem, punktem pocztowym oraz szkoła podstawowa.

WALORY NIERUCHOMOŚCI:
1. ATRAKCYJNIE ZLOKALIZOWANA DZIAŁKA BUDOWLANA – OSIEDLE DOMÓW NA JĘDRZYCHOWIE, W SĄSIEDZTWIE LASU, BLISKO DO ZALEWU W OCHLI.
2. DOBRE USYTUOWANIE TERENU WZGLĘDEM STRON ŚWIATA OGRÓD OD STRONY POŁUDNIOWO-WSCHODNIEJ.
3. BARDZO DOBRY DOSTĘP DO CENTRUM, ZARÓWNO SAMOCHODEM, JAK I KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ – W ODLEGŁOŚCI 200-400 METRÓW PRZYSTANKI AUTOBUSOWE.

Agent prowadzący:
Barbara Januszewska-Piróg
tel. 666 663 040
barbara@centrumzg.pl

Więcej ofert na www.centrumzg.pl – zapraszamy!

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 § 1. Kodeksu Cywilnego.

Podobne oferty

Dodaj komentarz