SPRZEDANY Domek z lokalem użytkowym w samym sercu miasta
sprzedaż 479,000 PLN - Dom wolnostojący
20340648 110 4 Pokoje 1 Łazienka 1933 Rok budowy

SPRZEDANY!

DOMEK Z DWOMA MIEJSCAMI POSTOJOWYMI I LOKALEM UŻYTKOWYM W SAMYM CENTRUM MIASTA.

Dom wolnostojący w zabudowie zwartej, jednokondygnacyjny z poddaszem i strychem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony o pow. całkowitej ok. 110 m2 (z zaadaptowanym strychem, bez piwnicy). W domu jedno z pomieszczeń o pow. 12,30 m2 przystosowana została na cele prowadzenia działalności gospodarczej – pomieszczenie ma oddzielne wejście z chodnika, jest klimatyzowane. Budynek położony jest na działce o pow. 135 m2, na której znajdują się dwa miejsca postojowe do wyłącznego korzystania przez właściciela. Ponadto właściciel dzierżawi garaż w tym samym podwórku.

UKŁAD:
PARTER: przedpokój (4,50 m2) z wejściem na piętro oraz do przejściowej kuchni (9,20 m2), salon z kominkiem (27,00 m2) i przejściem do sypialni (9,10 m2) z szafą w zabudowie, toaleta (1,00 m2), zejście do piwnicy i klatka schodowa na piętro. Przy salonie znajduje się też pokój użytkowany obecnie jako lokal użytkowy z odrębnym wejściem z ulicy o pow. 12,30 m2.
PIĘTRO: (wysokość pomieszczeń 2,10 m) pokój (16,92 m2 po podłodze) z przejściem do salonu kąpielowego (15,77 m2), dwiema garderobami, w tym jedną zamkniętą (9,55 m2 po podłodze), wejście na strych.
STRYCH: pokój o pow. 21,85 m2 po podłodze, oknem dachowym i bocznym.

STANDARD WYKOŃCZENIA: Dom wybudowany w latach 30-tych XX w. z cegły (grubość ściany ok. 60 cm), po generalnym remoncie w latach 1999-2000. Posiada nowe instalacje. Dach dwuspadowy, kryty dachówką betonową, ocieplony wełną mineralną i styropianem. Okna PCV, w salonie i sypialni na parterze 3-szybowe, z łukami i roletami zewnętrznymi automatycznymi. Parapety kamienne. W pomieszczeniu sklepowym okno i drzwi drewniane. Na podłogach panele, w kuchni gres szkliwiony, w przedpokoju płytki. Schody na piętro w okleinie dębowej, na strych – sosnowe. Łazienka oraz wc w glazurze i terakocie. Na piętrze odsłonięte belki stropowe. Wysokość pomieszczeń na parterze wynosi 3,40 m, jednak w wielu pomieszczeniach obniżono sufity do wysokości 2,65 m m.in. w kuchni, sypialni. Ściany gładzone, malowane lub w tapecie malowanej.
POMIESZCZENIE SKLEPOWE: okno nieotwierane 3-szybowe, drewniane, drzwi drewniane, klimatyzacja, na podłodze wykładzina PCV o wysokiej odporności na ścieranie, sufit obniżony do wysokości 2,20 m, oświetlenie rastrowe.
MEDIA: woda, prąd, gaz, kanalizacja, ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym Ariston, grzejniki panelowe. Nawiew z kominka na piętro, na strych oraz do pomieszczenia sklepowego. Instalacja alarmowa.

LOKALIZACJA: ścisłe centrum miasta – ulica Drzewna – ulica o dużym natężeniu ruchu, jednokierunkowa, prowadząca do ulicy Kupieckiej lub Wrocławskiej. Sąsiedztwo stanowi zwarta zabudowa miejska, mieszkalna, mieszkalno-usługowa. Na posesji dwa miejsca postojowe, oprócz tego miejsca postojowe wzdłuż ulic Drzewnej i Kupieckiej w płatnej strefie parkowania.

WALORY NIERUCHOMOŚCI:
1. IDEALNA OFERTA DLA OSÓB KOCHAJĄCYCH ŻYCIE W MIEŚCIE.
2. MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA FUNKCJI MIESZKALNEJ Z UŻYTKOWĄ – POMIESZCZENIE NA BIURO, SKLEP.
3. DWA MIEJSCA POSTOJOWE NA TERENIE POSESJI.
4. DUŻE MOŻLIWOŚCI ARANŻACYJNE – NA PARTERZE WIĘKSZOŚĆ ŚCIAN JEST DZIAŁOWYCH.
5. DOM W DOBRYM STANIE TECHNICZNYM – Z NOWYMI INSTALACJAMI, OKNAMI PCV, ROLETAMI. DO ODŚWIEŻENIA.

Agent prowadzący:
Barbara Januszewska-Piróg
tel. 666 663 040
barbara@centrumzg.pl

Więcej ofert na www.centrumZG.pl – zapraszamy!

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 § 1. Kodeksu Cywilnego.

Podobne oferty

Dodaj komentarz